Ostutingimused

Kauba tellimuse eelduseks on ostutingimustega tutvumine ning nende aktsepteerimine.

Hinnad

Meie veebikeskkonnas (vitaehitus.ee) on toodete juures väja toodud hinnad koos käibemaksuga 20%. Vita-Ehitus OÜ jätab endale õiguse hindu muuta etteteatamata.

Tellimine

Tooteid on võimalik tellida telefoni-, e-posti ja tellimisvormi kaudu. Aksepteerime vaid korrektseid tellimusi, millel on esitatud toote nimetus, koos kogustega ning kõik meiepoolt nõutud kontaktandmed: tellija nimi, telefoni nr, e-posti aadress, kauba tarne aadress.

Tarneaeg

Meie poolt müüdavate toodete tarneaeg on ca 1 nädal, juhul, kui toode on hankija laos olemas. Kui kliendi poolt tellitud toode on hankija laos otsas, teavitame klienti viivitamatult uuest tarneajast.

Tasumine

Peale tellimuse saamist ning toote laoseisu olamasolul esitame kauba tellijale arve tellija poolt antud e-posti aadressile. Tellimust hakatakse käitlema koheselt peale arve tasumist.

Transport

Vita-Ehitus OÜ  teostab transporti tasuta kauba tarneaadressile, mis asub Pärnu linnas või selle lähi-ümbruses. Tasuta transpordi eelduseks on minimaalne kogus 3 pakki. Kui tarneaadress asub nimetatud piirkonnast väljas, lepitakse transpordi maksumus eelnevalt eraldi kokku.

Kauba tagastamine

Kauba tagastamine toimub 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamise hetkest ning kõik transpordiga seotud kulud kannab kauba tellija.

Garantii

Kaubale kehtib kvaliteedi garantii vastavalt EV kehtivale seadusandlusele ja määrustele.